Embed from Getty Images

2018 YAZININ IT PARÇASI RENKLİ FULARLAR

2018 YAZININ IT PARÇASI RENKLİ FULARLAR

Bu sezonun en çarpıcı aksesuarlarından biri kıyafetlerimizin üzerinde, çantalarımızda, saçımızda kendine hemen yer edinecek olan fularlar. Sadece yırtık cepli jean ceketinizin içinden bile kendini farkettiren bir parça olacak olan fularlarımız tabiki yaz mevsimine de kendini uyduruyor renklendikçe renkleniyor ve bizi soğuk kış havasından anında çıkarıyor. Kumaşlarda genelde daha floral, ekose veya çizgi baskılı desenler görüyoruz. Kombine geldiğimizde ise bu fularları nasıl kullanabiliriz?


Saç aksesuarı olarak saçlar düz veya dalgalıyken (uzun saçlar için) arkadan one doğru getirip tek tarafı diğerinin içerisinden geçirip tekrar arkada bağladığınızda(alnınızın üzerinde kalacak şekilde ortalayabilirsiniz veya tek tarafta) etnik bir görüntü sağlayabilirsiniz. Balık sırtı örgüsünde tek kuyruğu ince bir fular yaparak örerseniz anında renkli bir görüntüye sahip olursunuz.

Embed from Getty Images

Fularlarımızı diğer aksesuarlar ile de birleştiririz mesela bi kaç yıldır marka devlerinin yaptığı şekilde çanta sapına sararak çantanızın havası anında değişir. Özellikle mom jeans lerde çok hoş duracak bir öneri ise daha küçük ebatlarda bir fular kemerlik kısımlardan birine bağlanabilir, beyaz t-shirt ve jean inizi daha da kişiselleştirebilirsiniz. Gömleğinizle kontrast bir uyum içinde olan fularınızı gömleğin yaka altlarından geçirip serbest bırakarak business chic olabilirsiniz.Boyunda ise kovboy bağlama yapabilirsiniz yada tamamen düz sarıp düğümü gizleyerek daha fularınıza asi ve choker görünümü yaratabilirsiniz. En önemlisi dolabınızda bu yaz en az bir tane renkli fular ile bir çok basic parçayı özel bir parça haline getirebilirsiniz. Neredeyse her markanın aksesuar kısmında bulabileceğiniz bu new chic fularları bir incelemeden ve denemeden geçmeyin deriz.

Tilbe Tuana Mert